Mimo, że Conor McGregor ciągle twierdzi, iż znajduje się na emeryturze, wciąż pozostaje w puli zawodników testowanych regularnie przez USADA. Amerykańska Agencja Antydopingowała złożyła Irlandczykowi kolejną wizytę, z której nie był za bardzo zadowolony.

„Co tu się dzieje UFC? USADA dzisiejszego poranka przybyła na mój jacht, by mnie przetestować? Jestem na emeryturze! Ale niech będzie, róbcie swoje. Wszystko jest naturalne! Od zawsze, na zawsze.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Charakter „Notoriousa” nie pozwolił mu jednak na tym zaprzestać i postanowił wykorzystać sytuację, by po raz kolejny sprowokować młodszego z braci Diaz, Nate’a. 

„Nakoksowane szczury.”

To już kolejna zaczepka w krótkim odstępie czasowym, skierowana właśnie do fightera ze Stockton. Nie tak dawno Conor McGregor wyraził chęć zmierzenia się z obojgiem braci.

Zobacz także: „Ustaw ich w kolejce” – Conor McGregor otwarty na walkę z braćmi Diaz

„Notorious” miał już wcześniej okazję dwukrotnie walczyć z Nate’em Diazem. Ich bilans na ten moment wynosi 1-1. Ktoś chciałby zobaczyć dopełenienie trylogii?

32-latek ostatni raz natomiast widziany był w klatce, w połowie stycznia bieżącego roku. Na wydarzeniu z numerem 246 stanął w szranki z doświadczonym Donaldem Cerrone i odniósł szybkie zwycięstwo, rozbijając Amerykanina po zaledwie 40 sekundach od rozpoczęcia pojedynku.

Źródło: Twitter