Od dłuższego czasu trwają dyskusje na temat ewentualnej daty powrotu Conora McGregora. Nieco szczegółów na ten temat postanowił zdradzić jego menadżer – Audie Attar.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zajmujący się interesami Conora McGregora (22-6) Audie Attar w wywiadzie dla MMA Junkie powiedział, na jakim etapie znajdują się negocjacje z UFC i USADĄ.

Wszyscy zdają się zapominać o tym, że w okresie swoich występów Conor był jednym z najczęściej testowanych zawodników. My załatwiamy sprawy we właściwy sposób. Prowadzimy aktywną dyskusję z UFC, rozmawialiśmy z USADĄ i załatwimy sprawy we właściwy sposób. To wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat. Ludzie będą spekulować na temat Conora i głosić różne plotki, które w większości będą fałszywe.

Przy okazji stwierdził, kiedy w jego opinii Irlandczyk mógłby ponownie zameldować się w oktagonie.

Nie można wykluczyć końcówki roku, ale patrząc na sytuację, w jakiej obecnie jesteśmy, to najbardziej prawdopodobny jest 2024 r. Myślę, że takie są plany UFC, więc zobaczymy, kiedy to ostatecznie nastąpi.

Ostatni okres w karierze „Notoriousa” zdecydowanie nie należy do udanych. Aktualnie znajduje się on na fali dwóch porażek z rzędu, a ostatnie znaczące zwycięstwo odniósł w 2016 roku. Pokonał wtedy Eddiego Alvareza (30-8-2), tym samym stając się pierwszym w historii podwójnym mistrzem najlepszej organizacji MMA na świecie.

Zobacz również: Chandler zarzuca McGregorowi unikanie walki

Źródło: MMA Junkie