Michael Bisping zastępuje Andersona Silvę w walce wieczoru UFC Shanghai

Źródło: UFC

Tacy zawodnicy jak Michael Bisping (30-8) to sól tego sportu. Nie dość, że nie kalkulują podczas walk to są na każde „zawołanie” swojego pracodawcy. Dosłownie tydzień po stracie pasa „Hrabia” jest gotowy podjąć kolejne wyzwanie i odkuć się po porażce z rąk St-Pierre’a.

Zaledwie chwilę po tym jak były mistrz wagi piórkowej – Jose Aldo wskoczył na zastępstwo ratując main event gali UFC 218, kolejnym ex-championem który robi dokładnie to samo jest Michael Bisping. O starciu jako pierwszy poinformował portal MMAFighting, a UFC potwierdziło to starcie podczas wczorajszej gali UFC w Norfolk.

Zobacz: Max Holloway vs Jose Aldo nowym Main Eventem UFC 218

Walka Bisping vs Gastelum tym samym została nową walką wieczoru gali UFC Fight Night 122, którą już 25 listopada odbędzie się w Szanghaju na Marcedes Benz-Arena. Powodem usunięcia Andersona Silvy (34-8) z rozpiski jest potencjalne naruszenie regulaminu komisji antydopingowej (USADA) przez byłego dominatora dywizji średniej.

Zobacz: Anderson Silva przyłapany na dopingu

Za równo Bisping jak i Gastelum są po porażkach, obaj toczyli swoje ostatnie pojedynki z byłymi mistrzami UFC. Któremu z nich uda się zrobić krok w stronę upragnionego tytułu?

 

Źródło: MMAJunkie