Jakiś czas temu jedna z największych gwiazd Bellatora Michael Chandler (21-5) podpisała kontrakt z Ultimate Fighting Championship. Do tej pory nie znaleziono mu odpowiedniego rywala na debiut w UFC.

Amerykanin w wywiadzie dla The Schmo wyraził chęć stoczenia pojedynku z Justinem Gaethje (22-3).

Myślałem o Tony’m Fergusonie. Ale teraz Jon Anik i Justin Gaethje rozmawiają po walce. Justin Gaethje jest jednym z najlepszych zawodników, jakich kiedykolwiek będziemy mogli zobaczyć w oktagonie. Justin powiedział, że za 6-8 tygodni będzie gotowy do walki. W tej walce nie odniósł jakiś większych obrażeń. Też będę gotowy w tym okresie. Tej nocy wszystko się zmieniło. Walka z Gaethje ekscytowała mnie zawsze bardziej niż z kimkolwiek w tej dywizji. Nawet bardziej niż walki z Khabibem czy Conorem. Odebranie 0 w rekordzie Nurmagomedova byłoby czymś wspaniałym tak samo jak walka będąc na najbardziej dochodowej karcie ze świetną wypłatą. Jeżeli chodzi o walkę dwóch zwykłych zawodników to wtedy wkraczam ja i Justin będąc naprzeciwko siebie w klatce. To byłaby walka dwóch zapaśników z małych miasteczek. To mnie bardzo ekscytuje.

powiedział Michael Chandler.

Justin Gaethje podczas swojej kariery dał się poznać jako niezwykle efektowny zawodnik. Jego niemal każda walka dostarcza niesamowitych emocji. W miniony weekend na UFC 254 został poddany z Khabibem Nurmagomedovem (29-0).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Michael Chadler jest trzykrotnym mistrzem Bellatora w wadze lekkiej. W 2011 roku na Bellator 36 poddał Marcin Helda (26-7). Obecnie jest na fali dwóch wygranych z rzędu. W poprzednim boju na Bellator 243 w pierwszej rundzie znokautował Bensona Hendersona (28-9).

Zobacz także: [PL] Ivan Erslan nie zamierza iść do parteru z Narkunem i liczy, że Tomek podejmie wyzwanie w stójce [WYWIAD]

źródło: bjpenn.com, The Schmo, Youtube