Na niedawno zakończonej gali UFC on ESPN+24 w Raleigh Michael Chiesa (16-4) pokonał przez decyzję byłego mistrza UFC w wadze lekkiej Rafaela dos Anjosa (29-13). W wywiadzie po tym pojedynku wyzwał do walki Colby’ego Covingtona (15-2).

Muszę przerwać ten wywiad i wyzwać do walki mojego kolejnego rywala. Colby Covington, widzimy się w lipcu.

powiedział Michael Chiesa.

„Chaos” jest czołowym zawodnikiem w kategorii do 77 kilogramów. W swoim ostatnim występie przegrał przez TKO z mistrzem Kamaru Usmanem (16-1). Ta porażka przerwała jego imponującą passę 7 wygranych z rzędu.

„Maverick” jest zwycięzcą programu The Ultimate Fighter 15, gdzie w finale pokonał Ala Iaquinte (14-6-1). Aktualnie posiada serię trzech zwycięstw w ciągu.

źródło: mmajunkie.com