W miniony weekend w Gliwicach odbyła się gala KSW 52. Na tym wydarzeniu do Polskiej organizacji po ponad 3 latach przerwy powrócił Michał Włodarek (8-2). Pokonał on przez KO Srdana Marovicia (4-1).

Na facebooku wyzwanie do walki rzucił mu Michał Andryszak (20-8). Panowie spotkali się już na KSW 28 w Szczecinie i lepszy wtedy okazał się „Komar”, który zwyciężył przez TKO w 1 rundzie.

Reprezentant klubu Czerwony Smok Poznań jest interesującym zawodnikiem na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Zwycięstwem w miniony weekend przerwał swoją serię dwóch przegranych w ciągu.

„Longer” większość swoich zwycięskich walk kończy przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Aktualnie posiada fatalną passę dwóch porażek z rzędu. W ostatnim występie na KSW 49 przegrał z Luisem Henrique de Oliveirą (12-6).

źródło: Facebook, Michał Andryszak