Jeden z najlepszych polskich ciężkich Michał Andryszak, dołącza do czesko-słowackiego OKTAGON MMA. Oprócz samej informacji o transferze, dowiedzieliśmy się także kiedy mniej więcej możemy spodziewać się go w klatce.

Po rozstaniu z KSW, Michał Andryszak (25-10) nadal obijał się na polskim rynku. Wydawało się, iż przełomowym momentem będzie dołączenie do amerykańskiego PFL. Niestety, z uwagi na problemy ze zdrowiem, Polak nie został dopuszczony do rywalizacji, co spowodowało zakończenie współpracy jeszcze przed oficjalnym debiutem.

Zobacz także: „Przygoda w PFL-u w tym sezonie się skończyła” – Michał Andryszak szczegółowo o kulisach wypadnięcia z ostatniej gali

Nie upłynęło zbyt dużo czasu i dowiadujemy się, że reprezentant poznańskiego ANKOS-u MMA związał się z nowym pracodawcą. „Longer” wstępuje w szeregi OKTAGON MMA, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych jego menadżer.

https://twitter.com/PrzemekMMA/status/1667190917332180997?s=20

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Andryszak aktualnie znajduje się na fali trzech wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji, w październiku minionego roku. Na gali FEN 42 skrzyżował rękawice z Ederem de Souzą (19-9) i nie dając mu najmniejszych szans, widowiskowo znoakutował go już na początku walki. Dzięki temu zwycięstwu, sięgnął po mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Źródło: Twitter/Przemysław Kosiński