Czy pasy mistrzowskie dwóch najcięższych kategorii Bellatora zmienią właścicieli? Przedstawiciele organizacji szykują nam naprawdę spore widowisko już na początek lutego przyszłego roku!

Bellator 290 – bo o tym wydarzeniu mowa – rozegra się czwartego lutego w Kia Forum. Miejsce będzie miał wówczas mistrzowski rewanż na szczycie dywzji królewskiej – Ryan Bader (30-7) kontra Fedor Emelianenko (40-6), który będzie jednocześnie pożegnaniem legendarnego zawodnika z Rosji.

Zobacz także: Fedor Emelianenko w pożegnalnym starciu powalczy o… mistrzowski pas Bellatora!

To jednak nie jedyny pojedynek o trofeum, do którego wtedy dojdzie! Oficjalnie potwierdzono już także, iż Vadim Nemkov (16-2) położy na szali swój pas w rywalizacji z 45-letnim Yoelem Romero (15-6). O wszystkim możemy przeczytać w mediach społecznościowych organizacji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Bellator MMA (@bellatormma)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Romero utorował sobie drogę do pasa dzięki dwóm kolejnym triumfom. Podczas Bellator 285 rozbił przed ostatnim gongiem innego weterana – Melvina Manhoefa (32-16-1), wcześniej natomiast uporał się z Alexem Polizzim (10-2). Jego aktualny bilans pod sztandarem prowadzonej przez Scotta Cokera organizacji wynosi 2-1.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/Belaltor MMA