MMAsters League 2 – wyniki. Polak zwyciężył w main evencie

334
Facebook/MMAsters League

Czeski rynek mieszanych sztuk walki rośnie w siłę. Jesteśmy już po drugiej edycji gali MMAsters League, gdzie swoje boje toczyło aż trzech Polaków. Dwóm z nich udało się odnieść sukces – niestety, kontuzja uniemożliwiła Patrykowi Paduchowi kontynuację pojedynku, przez co do jego rekordu dopisana została kolejna porażka. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W rozpisce MMAsters League 2 znalazło się aż trzech Polaków. Jeden z nich był nawet bohaterem pojedynku wieczoru. Adrian Dudek – bo o nim mowa – ekspresowo, bo już w pierwszej odsłonie pojedynku zwyciężył przez techniczny nokaut z walczącym pod flagą Czech, Danielem Brunclikiem.

Za naszą południową granicą udanie zaprezentował się także Szymon Christ, który pewnie prowadząc starcie, nie dał zbyt dużego pola do popisu swojemu rywalowi, również debiutującemu Dominikowi Podzemsky’emu, ostatecznie zwyciężając. 

Zobacz także: Artur Gwóźdź – Podsumowanie 2020, czyli blaski i cienie w Artnox Fight Sport + przegląd zawodników [WYWIAD]

Niestety, powracający po ponad czteroletniej absencji Patryk Paduch nie będzie wspominał dobrze tego wieczoru. Kontuzja kostki uniemożliwiła mu dalsze toczenie walki, przez co wynik walki powędrował na korzyść jego przeciwnika – Maxa Handanagica.

Poniżej znajdziecie graficzne przedstawienie wyników tego wydarzenia:

Źródło: Facebook/Artnox Fight Sport, fightlive.cz