Nagroda “Sukces Roku” dla DSF Kickboxing Challenge

źródło: dsfchallenge.com

Wyróżnienie zostało przyznane za organizację gal na najwyższym poziomie oraz promocję nad Wisłą polskich kickbokserów. Piękną statuetkę odebrał prezes Sławomir Duba. Prestiżowa gala odbyła się w sobotę 7 kwietnia w Pałacu i Folwarku w Łochowie.

Jestem bardzo dumny z tej nagrody. To wyróżnienie dla całego polskiego kickboxingu. Naszą federację tworzą fantastyczni ludzie, pełni pasji i oddania temu, co robią. Przez to wciąż idziemy do przodu i pokonujemy milowe kroki w błyskawicznym tempie. Najważniejszą częścią naszego zespołu – i to pragnę wyraźnie zaznaczyć – są zawodnicy. Bez ich wysiłku, narażania zdrowia i walki nie byłoby tu nas. Tak jak w tytule gali – Osobowości i Sukcesy – bez osobowości nie można zostać kickbokserem i odnieść sukcesu w tym sporcie.

oświadczył prezes Sławomir Duba.

A jak się tworzy mistrzowskie połączenie i odnosi sukces, pokazali w latach 80-tych i 90-tych XX wieku Polacy, pokonując w sportowej rywalizacji najlepszych na całym świecie. Byli to wielcy mistrzowie, o których zawsze będziemy pamiętać: Marek Piotrowski, Piotr Siegoczyński, Andrzej Palacz, Przemysław Saleta, Robert Złotkowski, Iwona Guzowska, Agnieszka Rylik i wielu innych. To też Wasza nagroda.

zakończył prezes Duba.

Federacja DSF Kickboxing Challenge powstała w 2014 roku. W zaledwie cztery lata doszła do poziomu, który pozwala organizować największe gale kickbokserskie w tej części Europy. Już 13 kwietnia na warszawskim Torwarze odbędzie się historyczna gala DSF Kickboxing Challenge 14 z walką wieczoru Marcin Różalski vs Jerome Le Banner oraz wielkim meczem Polska-Rosja. To będą emocje na najwyższym światowym poziomie

Bilety dostępne w serwisie TicketClub.pl.

Informacja prasowa