Wedle różnych źródeł, największa organizacja MMA na świecie planuje wzbogacić rozpiskę UFC 257 o ciekawe starcie w kategorii lekkiej. Na gali, którą zwieńczy rewanżowy bój pomiędzy Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem, zobaczymy także starcie Nasrata Haqparasta z Armanem Tsarukyanem.
Nasrat Haqparast (12-3) ostatni raz zameldował się w oktagonie UFC, w sierpniu bieżącego roku. Mierzył się wówczas Alexem Munozem (6-1) i ostatecznie zwyciężył na pełnym dystansie, zdobywając jednogłośną decyzję sędziowską. Był to dla niego powrót na zwycięską ścieżkę, po porażce, której doświadczył z rąk Drewa Dobera (23-9), gdy musiał uznać wyższość rywala już w 1. odsłonie pojedynku.
Arman Tsarukyan (15-2) znajduje się zaś obecnie na fali dwóch wygranych z kolei. Oba te starcia – zarówno z Olivierem Aubin-Mercierem (11-5), jak i Davim Ramosem (10-4) zwyciężał przez decyzje sędziowskie.
Źródło: MMAjunkie















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)








