Następca Punchera na antenie Polsatu Sport – wkrótce premiera

269
źródło: facebook/Łukasz Jurkowski foto: Paweł Ciastek - Sportowiec

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej programów poświęconych sportom walki. 16 kwietnia na antenie Polsatu Sport zadebiutuje nowy format o tej tematyce, a pomysłodawcą tej inicjatywy jest Łukasz Jurkowski (17-11), który będzie pełnił rolę prowadzącego wraz z Patrycją Zahorską.

„Juras” w wywiadzie dla portalu mmabiznes.pl powiedział, jaką ma swoją koncepcję na temat tego projektu. Dodał również, że będzie to program dostosowany do obecnych czasów. Zaznaczył jednak, że chcą zrobić coś nieco innego niż „Puncher”, który jeszcze niedawno był emitowany na Polsacie Sport.

Na pewno chcemy stworzyć program różniący się od „Punchera”. Takie było moje główne założenie, gdy przyszedłem z tym pomysłem do pana Mariana Kmity, dyrektora Polsatu Sport i wspólnie, z całą ekipą produkcyjną, ustaliliśmy jak program ma finalnie wyglądać. Sama formuła programu będzie podobna do „Punchera”, jeśli będzie się działo coś ważnego w świecie MMA. Zależy mi na tym, aby dostosować program do współczesnych czasów. Nieco, że tak powiem, rozluźnić krawaty i zrobić całość bardziej lifestylowo. Chcę też, żeby program nie był tylko i wyłącznie tubą informacyjną tego, co kibice mogą oglądać na Polsacie Sport, ale żeby był dla wszystkich, żeby każda strona mogła przyjść do programu i się wypowiedzieć. Chciałbym, żeby to było miejsce do konfrontowania zdań, poglądów i opinii.

powiedział Łukasz Jurkowski.

Reprezentant klubu WCA Fight Team dodał że nie będą się skupiali na MMA czy boksie, ale również na innych sportach walki.

Większość czasu antenowego poświęcimy mieszanym sztukom walki. Boks oczywiście będzie też w każdym programie obecny, ale tak jak mówiłem, wszystko będzie zależało od tego, czy coś się w danej dyscyplinie dzieje się ciekawego. MMA i boks będą priorytetem, ale też przy okazji ważnych eventów np. w olimpijskich sportach walki, też będziemy chcieli to pokazać, czy to w formie reportażu czy rozmów w studiu. Nie zamykamy się tylko na MMA i boks.

podsumował.

„Juras” jest prawdziwym weteranem na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. W 2017 roku na KSW 39 powrócił po prawie 6 latach przerwy, gdzie wypunktował Rameau Thierry Sokoudjou (19-18). W ostatnim występie na KSW 48 pokonał przez TKO Stjepana Bekavaca (19-10). Jest on również cenionym w środowisku MMA komentatorem sportowym. W przeszłości był prowadzącym programu Puncher oraz Ninja Warrior.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: mmabiznes.pl