Magomed Ankalaev dopisał kolejną wygraną do rekordu. Na UFC Vegas 84 Odprawił Johnny’ego Walker przed czasem.

W swojej karierze uległ jedynie Paulowi Craigowi. Szkot dopiął trójkąt dosłownie na sekundę przed końcem walki. Rosjanin aktualnie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji wagi półciężkiej. Pokonywał m. in. Thiago Santosa, Volkana Oezdemira czy Iona Cutelabę. Na gali z numerem 282 mógł zdobyć pas, ale na drodze stanął mu Jan Błachowicz. Starcie panów ostatecznie zakończyło się remisem, a od razu po wydarzeniu Dana White ogłosił mistrzowski pojedynek Glovera Teixeiry z Jamahalem Hillem

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Teixeira odniósł się do wiktorii Ankalaeva proponując bój o trofeum dywizji do 205 funtów:

„Świetny nokaut. Do zobaczenia wkrótce.”

napisał.

„Dziękuję, mistrzu. Nie będziecie długo czekać. Jestem gotowy na twojego gościa.”

odpowiedział Rosjanin.

Alex Pereira został mistrzem kategorii półciężkiej na UFC 295. Znokautował Jiriego Prochazkę. Dalsze plany organizacji co do nowego czempiona nie są znane.

źródło: X / Glover Teixeira, Magomed Ankalaev | fot. MMA Junkie