„Nie no, bez żartów” – Gamrot skwitował propozycję walki na FEN od prezesa Jóźwiaka

1043
źródło: Polsat Sport, kswmma.com

Jak wiadomo, Mateusz Gamrot jest już wolnym zawodnikiem, a co za tym idzie – wiele federacji będzie starało się wkupić go w swoje szeregi. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak nie czekał zbyt długo, by złożyć 29-latkowi propozycję walki z mistrzem jego organizacji, legitymującym się rekordem 12-1, Mateuszem Rębeckim.

Reprezentant Czerwonego Smoka nie wydaje się jednak być zainteresowany tą propozycją, na co stanowczo odpowiedział.

Mateusz Gamrot w swojej karierze mierzył się z wieloma świetnymi zawodnikami. Na ostatnim wydarzeniu spod szyldu KSW, po pięciorundowej batalii zwyciężył na punky z pretendentem do tytułu dywizji lekkiej, Marianem Ziółkowskim. Na ten moment nie wiadomo, jak rozegra się przyszłość pierwszego podwójnego czempiona polskiego giganta, aczkolwiek sam podkreśla, że mierzy wysoko, dlatego bardzo prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być przejście do UFC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mateusz Rębecki w przeszłości również miał okazję zawalczyć z „Golden Boyem”. Ten skończył go w czwartej rundzie i właśnie do tego nawiązał w swoim wpisie prezes Paweł Jóźwiak. Od tamtej pory „Chińczyk” stoczył pięć kolejnych walk, wszystkie kończąc w efektowny sposób przed czasem.

Zobacz także: Mateusz Gamrot zaprasza do negocjacji światowe organizacje MMA

Źródło: Twitter