Niesamowite wieści dochodzą z organizacji EFM Show. Podczas zaplanowanej na 11 września gali, rękawice skrzyżują ze sobą Norman Parke wraz z Maciejem Jewtuszką. Starcie to ma mieć miejsce w formule bokserskiej. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Norman Parke (28-7-1) pierwotnie miał się wtedy zmierzyć z doświadczonym Vladislavem Kanchevem (11-6-2). Pojedynek ten ostatecznie nie dojdzie do skutku, a na miejsce Bułgara wejdzie reprezentujący barwy Berserker’s Team, Maciej Jewtuszko (12-5). Konfrotnacja ta rozegra się w formule pięściarskiej, na dystansie 3x 3 minuty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez EFM SHOW (@efm_show)

Popularny „Stormin” aktualnie coraz częściej zamienia rękawice do MMA na więszke. Ostatni pojedynek stoczył właśnie w formule pięściarskiej, a kolejne dwa zaplanowane ma także w tej formie. Wcześniej występował pod szyldem KSW, gdzie po raz ostatni widziany był w lipcu minionego roku. 53. edycja nie zakończyła się jednak dla niego zbyt dobrze, ponieważ przegrał z uważanym za jednego z najlepszych, polskich „lekkich”, Mateuszem Gamrotem (19-1), co jednocześnie przerwało jego wcześniejszą serię pięciu triumfów.

Zobacz także: Adam Soldaev skrzyżuje rękawice z Nikolayem Grozdevem na EFM Show 2

Jewtuszko natomiast wróci do akcji po ponad dwóch latach nieobecności. Po raz ostatni widziany był w akcji, podczas gali FEN 25, gdy skrzyżował rękawice z Czarnogórcem, Vaso Bakocevicem (40-21-1). Na jego nieszczęście, starcie to nie ułożyło się po jego myśli i przegrał po kontuzji. Wcześniej musiał uznać wyższość aktualnie walczącego w UFC, Davida Zawady (17-6).

Źródło: Instagram/EFM SHOW