Nowe wieści w sprawie walki Donalda Cerrone na gali UFC Gdańsk. Czyżbyśmy poznali nazwisko rywala?

źródło: alchetron.com

Coraz więcej informacji zaczyna pojawiać się w sprawie domniemanej walki Donalda Kowboja Cerrone na gali UFC Gdańsk, 21 października.

Tym razem autor newsa o walce Kowboja w Polsce, czyli Dizz, podał więcej ciekawostek na ten temat:

Z relacji Dizza wynika, że przeciwnik Donalda Cerrone, z którym chciano go zestawić w walce wieczoru gali UFC Gdańsk, nie podpisał umowy na pojedynek, gdyż obawia się, że nie będzie gotowy na 5-rundowe starcie.

Jednocześnie Dizz zdradza w kontrolowanym przecieku, jaki rekord ma potencjalny rywal Kowboja: 15-0, co pozwala już spekulować, kim może on być. Czyżby chodziło o Darrena Tilla (15-0), Anglika, który 2 września walczył na gali w Rotterdamie, gdzie pokonał Bojana Velickovica? 24-letni zawodnik ma na swoim koncie 4 pojedynki w UFC, z których jeden zremisował.

Istnieje jeszcze szansa, że UFC sięgnie po kogoś nowego z takim właśnie rekordem, ale jest to raczej mało prawdopodobne, bo Cerrone ma walczyć na gali w Gdańsku w main evencie. Musiałby zatem to być zawodnik z Polski, albo drugi Justin Gaethje…

UPDATE:

My tu gadu gadu, a Darren Till oznajmia na Twitterze, że jest gotów do walki na dystansie 5 rund, a następnie wstawia post o treści:

Wyślijcie mi [kontrakt], to podpiszę go. Mogę zawalczyć z każdym ku**sem.

 

 

Czyżbyśmy mieli walkę wieczoru gali UFC w Gdańsku???

 

źródło: Twitter