Karolina Sobek zostaje przeniesiona z Challenger Series bezpośrednio do turnieju PFL o milion dolarów – zapewnia menadżer polskiej zawodniczki, Przemysław Kosiński. Najbliższy start już siódmego kwietnia.

Nie tak dawno temu świat obiegła wiadomość, że niepokonana dotychczas w zawodowstwie, Karolina Sobek (4-0), dołącza do organizacji PFL. Polka pierwotnie miała wziąć udział w Challenger Series, gdzie miała powalczyć o udział w głównym turnieju. Debiut miał nastąpić początkiem lutego, jednakże ostatecznie do tego nie doszło ze względu na problemy z wizą pracowniczą.

Zobacz także: Karolina Sobek wystąpi w PFL Challenger Series. Walka już w lutym

Okazuje się jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Sobek po raz pierwszy zamelduje się w klatce amerykańskiej organizacji już siódmego kwietnia. Co więcej – momentalnie weźmie udział w głównej edycji turnieju, nie musząc przechodzić żadnych kwalifikacji.

https://twitter.com/PrzemekMMA/status/1621233616289144833?s=20&t=w7DuMC-gCS_QW0mIqLJl4w

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Sobek dotychczas obijała się na europejskiej scenie MMA. Ostatni pojedynek stoczyła w kwietniu minionego roku, kiedy to podczas francuskiego Ares FC 5 stanęła w szranki z Brazylijką, Marizą Loch (6-1), którą finalnie efektownie poddała na początku drugiej odsłony.

Źródło: Twitter/Przemysław Kosiński