„Obserwuję cię” – Kamaru Usman wysyła wiadomość do GSP

183
middleeasy.com

Panujący mistrz wagi półśredniej Kamaru Usman jest zainteresowany walką z byłym mistrzem tej dywizji, Georgesem St-Pierre.

Kamaru Usman (18-1) swój ostatni pojedynek stoczył w ubiegłą sobotę, gdzie na gali UFC 258 pokonał Gilberta Burnsa (19-4). Dla 33-latka było to trzynaste zwycięstwo z rzędu w organizacji UFC.

Podczas gdy Usman wyraził zainteresowanie rewanżem z Jorge Masvidalem (35-14), wydaje się, że „Nigerian Nightmare” jest również chętny na walkę z Georgesem St-Pierre’em (26-2), który jest powszechnie uważany za najlepszego zawodnika wagi półśredniej w historii.

Przemawiając na konferencji prasowej po gali UFC 258, Usman wyraził zainteresowanie stoczeniem pojedynku z GSP.

Oczywiście, że chciałbym walczyć z Georgesem. Nie chcę z nim walczyć z powodu pieniędzy czy coś w tym stylu. Chciałbym z nim walczyć, ponieważ Georges jest na szczycie. Georges wciąż może walczyć. Widzę jak trenuje. Georges, obserwuję cię.

stwierdził Usman.

Georges St-Pierre swój ostatni pojedynek stoczył w 2017 roku, gdzie na gali UFC 217 pokonał Michaela Bispinga (30-9). Po tej walce Kanadyjczyk przeszedł na sportową emeryturę.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek Usman vs. GSP?

Zobacz także: „Jego plan na położenie mnie do trumny, to przytulanie” – Jorge Masvidal odpowiada „Nigeryjskiemu Koszmarowi”

źródło: bjpenn.com