W najbliższy weekend miejsce będzie miała rozgrywana w Pradze gala OKTAGON 43. Niestety, z rozpiski wypada Ion Surdu, który na ostatniej prostej nabawił się kontuzji. Na ten moment nie wiadomo, czy uda się znaleźć zastępstwo dla jego niedoszłego rywala.

Ion Surdu (12-5) nie tak dawno temu zmienił barwy z KSW na OKTAGON. Dotychczas miał okazję wyłącznie jednokrotnie zameldować się pod szyldem czesko-słowackiej organizacji. W marcu tego roku zmierzył się z Bojanem Velickovicem (22-12-2), jednakże ostatecznie zmuszony był uznać wyższość oponenta, zostając poddanym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do akcji miał powrócić podczas bardzo dobrze zapowiadającej się gali OKTAGON 43, do której dojdzie w stolicy Czech. Niestety nie będzie to jednak możliwe. Jak sam zakomunikował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, nabawił się urazu kostki, który całkowicie eliminuje go z przystąpienia do batalii w tym terminie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Surdu Ion (@surdumma)

„Muszę powiedzieć, że niestety nie będę mógł zawalczyć w sobotę, ponieważ nabawiłem się kontuzji kostki. Przepraszam, ale takie jest MMA. Wszystko może się wydarzyć, nawet, jak w ostatnich dniach tylko luźno pracujesz. Liczę na szybką regenerację i powrót do klatki OKTAGON-u. Uważajcie na siebie i do zobaczenia wkrótce.”

Zobacz także: OKTAGON 43 – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Źródło: YouTube/Ion Surdu