Ogromna szansa dla Kevina Szaflarskiego! Polak może się dostać do największej organizacji MMA na świecie poprzez udział w programie Dana White’s Contender Series. Występ ma mieć miejsce 8 sierpnia.

Legitymujący się rekordem 11-1 Kevin Szaflarski, jak dotąd obijał się głównie na polskim podwórku. W przegranym polu zostawiał chociażby obecnego zawodnika KSW Filipa Stawowego (10-3). Po raz ostatni wystąpił w maju minionego roku, kiedy to skonfrontował się z Kornelem Zapadką (9-8) i nie dając mu najmniejszych szans, rozbił go już w inauguracyjnej odsłonie. Kilka miesięcy później miał stanąć przed szansą wywalczenia kontraktu z UFC, jednakże ostatecznie zmuszony był wycofać się z pojedynku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Możnaby rzec, że co się odwlecze, to nie uciecze. Szaflarski ostatecznie ma bowiem wziąć udział w programie Dana White’s Contender Series. Szczegóły zdradził jego najbliższy oponent Caio Machado (7-1-1), opisując wszystko w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Mamed Khalidov w odwiedzinach w WCA Fight Team

Machado jest posiadaczem mistrzowskiego pasa kanadyjskiej organizacji BFL. Obecnie znajduje się na fali aż sześciu wygranych, z czego pięć zdobywał pokonując postawionych na jego drodze oponentów już w pierwszych rundach. Ostatni raz wystąpił w grudniu, gdy szybko uporał się ze swoim rodakiem Edisonem Lopesem (11-8).

Źródło: Instagram/Caio Machado