Paige VanZant wyjaśnia, na czym polega geniusz Conora McGregora

bloodyelbow.com

Conor McGregor (21-4) jest zdecydowanie największą gwiazdą MMA na świecie. Przyciąga wielu kibiców do tego sportu. Jedni go kochają, a inni nienawidzą.

Nie można mu odmówić umiejętności, ale jego brawura i trash talk nie do końca wszystkich przekonują. Zdaniem Paige VanZant (7-4) to jest właśnie geniusz McGregora. Niezależnie od tego, czy go kochasz, czy nienawidzisz, to oglądasz jego walki.

W przypadku Conora ludzie mają mieszane uczucia. Albo go kochają, albo go nienawidzą, dlatego jest geniuszem. Stał się znany. Jest wielu zawodników UFC, którzy mają więcej zwycięstw niż on, a nie zarabiają tylu pieniędzy. Jego inteligencja sprawiła, że media pracują dla niego, a nie on dla mediów.

Conor McGregor swoją karierę traktuje też jako biznes i w każdej kolejne walce przyciąga miliony kibiców, którzy wykupują PPV. W swojej karierze stoczył pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem i, mimo porażki, był zadowolony z gaży, jaką dostał. Poza sportem Irlandczyk zajmuje się promocją swojej whisky – Proper Twelve

 

źródło: bjpenn.com