Wywołany do tablicy Salahdine Parnasse odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota! Francuz jest gotowy na pojedynek, ale… na zasadach boksu lub K1.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mateusz Gamrot (23-2) w rozmowie z naszym portalem odniósł się do słów Martina Lewandowskiego, na temat jego potencjalnego występu podczas gali KSW Epic. Współwłaściciel największej polskiej organizacji, pod koniec ubiegłego roku, wspomniał w jednym z wywiadów, że walka “Gamera” mogłaby się odbyć na zasadach innych niż regularne MMA – np w grapplingu. Reprezentant ATT i Czerwonego smoka stwierdził, że chętnie przyjąłby taką propozycję, jeśli przeciwnikiem miałby być Salahdine Parnasse (18-2).

Nie uszło to uwadze Francuza, który odpowiedział Kudowianinowi za pomocą platformy X.

“Pokaż, że jesteś prawdziwym wojownikiem i zawalczmy w boksie albo K1, na gali KSW Epic. Jestem gotowy, zróbmy to!“

Zobacz również: Gamrot na KSW Epic? “Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko”

Pomysł wydaje się być trudny do zrealizowania, gdyż obaj panowie mają już zaplanowane walki w swoich federacjach. Gamrot 10 marca na gali UFC 299, zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem. Salahdine zaś, wystąpi w Paryżu podczas KSW 93. Ciężko więc myśleć o ich bezpośrednim starciu na lutowym wydarzeniu w Gliwicach, natomiast w grę mogłaby wchodzić któraś z kolejnych edycji – jeśli takowe się odbędą.

Źródło: X / Salahdine Parnasse. Fot.: Instagram / Salahdine Parnasse, Instagram / Mateusz Gamrot