Mistrz Bellatora w wadze piórkowej Patricio Pitbull ma teraz w planach zdobycie pasa mistrzowskiego w kategorii koguciej.

Patricio Pitbull (33-5) swój najbliższy pojedynek stoczy na gali Bellator 286, która odbędzie się już w tę sobotę. Przeciwnikiem Brazylijczyka będzie Adam Borics (18-1). 35-latek zdradził swoje plany na przyszłość w podcaście Trocação Franca. Patricio Pitbull zdradził tam, że planuje zejść do wagi koguciej i zdobyć kolejny tytuł.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pitbull jest zmotywowany do zdobycia tytułu mistrzowskiego w trzeciej kategorii wagowej. Jest już mistrzem wagi piórkowej, a wcześniej posiadał również tytuł wagi lekkiej.

Moim zamiarem jest wyczyszczenie dywizji po raz kolejny. Już teraz zapowiadam, że moim kolejnym przeciwnikiem, jeśli Bóg pozwoli i obronię tytuł przeciwko Adamowi Boricsowi, będzie Aaron Pico. Myślę, że on dobrze sobie radzi w dywizji. Chcę obronić tytuł dwa razy – nie wakuję go, zachowam swój tytuł, ale spróbuję zdobyć ten pas w kategorii koguciej. Już powiedziałem o tym swoim szefom i spodobał im się ten pomysł. Nie chcę zostać w kategorii piórkowej na zawsze, ponieważ nie ma tu dla mnie wyzwań, a ja ich potrzebuję.

stwierdził Pitbull.

źródło: mmafighting.com

Zobacz także: Khamzat Chimaev drwiąco reaguje na wyzwanie rzucone przez Bo Nickala

Materiał powstał we współpracy z partnerem