Tego nikt się nie spodziewał! Druga siła w polskim MMA rozstała się ze swoim wieloletnim prezesem, Pawłem Jóźwiakiem. Poznaliśmy też nazwisko zastępcy!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po wielu latach firmowania organizacji Fight Exclusive Night swoim wizerunkiem, Paweł Jóźwiak przestał pełnić funkcję prezesa. W oficjalnym i bardzo lakonicznym oświadczeniu na ten temat zamieszczonym na Twitterze, czytamy:

 „Z dniem 24.02.2024 Paweł Jóźwiak przestaje pełnić funckję prezesa zarxządu organizacji FEN. Pragniemy podziękować za wszystko, co zrobiłeś Pawle, dla rozwoju naszej organizacji przez ostatnie 10 lat. Od tego momentu funkcję prezesa FEN będzie pełnił Jakub Borowicz.”

Miejsce Pawła Jóźwiaka zajął Jakub Borowicz, który w ostatnich latach był odpowiedzialny za matchmaking organizacji oraz pełnił funkcję rzecznika prasowego.

Nieco więcej światła na rozstanie z organizacją rzuca wpis samego byłego już prezesa:

Paweł Jóźwiak od początku działalności FEN był frontmanem tej federacji i zrobił dla niej wiele dobrego. Nie da się jednak ukryć, że jego ostatnie wyczyny w świecie freakowych eventów powodowały coraz większy rozdźwięk między tym, jak odbierany jest prosportowy FEN oraz jego prezes. On sam zaangażował się dużo mocniej we własną karierę, oddając stery w ręce swojego następcy, Borowicza.

źródło: X/FEN