fbpx
poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Strona główna Aktualności Pereira przejdzie do półciężkiej? Dana White komentuje

Pereira przejdzie do półciężkiej? Dana White komentuje

Jeszcze nie opadł kurz bitewny po main evecie UFC 287, a wśród fanów MMA rozgorzała dyskusja o tym, czy warto doprowadzić do trylogii między Israelem Adesanyą i Alexem Pereirą. Głos w tej sprawie zabrał także prezes UFC, Dana White.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Podczas konferencji prasowej po UFC 287 Dana White został zapytany o możliwość doprowadzenia do trzeciej walki w formule MMA pomiędzy bohaterami wczorajszego main eventu. Prezes UFC zdradził, że jest na to minimalna szansa.

Szczerze mówiąc, myślę, że Pereira prawdopodobnie przejdzie do wagi półciężkiej.

przyznał White.

Ten gość to prawdziwy potwór. Wiem, że miał jeszcze do zrzucenia 2 funty na godzinę przed ostatnim ważeniem. Cóż, nie mówię, że on na pewno zmieni wagę na 205 lb, ale zakładam, że do tego dojdzie. Możecie go sami zapytać, ale nie byłbym tym zdziwiony. Mogę postawić wszystko na to, że przeniesie się do półciężkiej.

Prawdą jest, że Alex Pereira to duży zawodnik jak na wagę średnią i choć do tej pory nie zdarzyło mu się przekroczyć dozwolonego limitu kilogramów, można wyraźnie dostrzec, że zbijanie wagi sprawia mu problemy.

W podobnym duchu do prezesa UFC wypowiada się o potencjalnej trylogii w organizacji z „Poatanem” Israel Adesanya:

Ja dostałem natychmiastowy rewanż z powodu tego, co osiągnąłem w tej grze. Zasłużyłem sobie, kur*a, a to! Teraz przyszła kolej na niego, aby wykonał swoją część pracy, przeszedł tę ścieżkę. Natomiast wydaje mi się, że tego w ogóle nie zrobi. Idź robić problemy w 205 lb! I kur*a, powodzenia dla tych wszystkich tam, bo z tym gościem trzeba się liczyć, mówię wam!

podkreślił „Izzy”.

Zobacz także: Adesanya i Pereira oddają sobie szacunek po walce na UFC 287 [WIDEO]

źródło: konferencja prasowa UFC 287