Już za miesiąc w Rostovie odbędzie się gala ProFC z numerem 66. W walce wieczoru na tym wdarzeniu wystąpi nasz rodak Piotr Niedzielski (14-4), jego rywalem będzie Alexander Shabliy (18-3).

„Dziś podpisałem kontrakt na moją czwartą walkę w tym roku, która odbędzie się 22 grudnia w Rostov nad Donem – Rosja. Moim przeciwnikiem będzie mocny Rosjanin Alexandr Shabli z rekordem 18-3.
Będzie to walka wieczoru na gali @profc_mma w rodzinnym mieście mojego przeciwnika tak więc czeka mnie napewno mocna wojna 🇵🇱Polsko💥Ruska🇷🇺”

„Niedziela” jest niezwykle perspektywicznym zawodnikiem na europejskiej scenie MMA. Jest niezwykle utalentowanym zapaśnikiem co często pokazuje w swoich pojedynkach. Aktualnie posiada imponującą serię 6 zwycięstw z rzędu. W ostatnim pojedynku na Babilon MMA 9 wypunktował Brazylijczyka Uelitona Silvę (6-1).

Rosjanin większość swoich zwycięskich walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów. Obecnie jest fali 3 wygranych w ciągu. W swoim poprzednim boju na Fight Nights Global 87 wypunktował Adriano Martinsa (28-10).

Gala ProFC 66 odbędzie się 22 grudnia w Rostovie.

źródło: Facebook, Piotr Niedzielski