Angaż Piotra Strusa w KSW coraz bliżej? Teraz zawodnik sam otwarcie wspomina już o walce pod sztandarem tejże organizacji, wskazując nawet konkretnego oponenta.

Piotr Strus (15-7-2) przez ostatnie lata związany był z ACA – wcześniej ACB – gdzie startował ze zmiennym szczęściem. Po zbrojnej agresji Rosji w Ukrainie, wszyscy zawodnicy z grupy menadżerskiej Shocker MMA wypowiedzieli jednak umowy z tą organizacją. Wtedy rozpoczęły się spekulacje, na temat ewentualnego powrotu reprezentanta WCA Fight Team na naszą ziemię, a konkretniej do KSW.

Po upływie pewnego czasu, Strus wciąż podtrzymuje, że byłby otwarty na związanie się z największą federacją MMA nad Wisłą. Wziął sobie na celownik nawet konkretnego przeciwnika – legitymującego się zawodowym bilansem 21-8-1, Jonasa Billsteina.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W dwóch minionych pojedynkach mierzył się on z Rafałem Haratykiem (16-4-2). Na jego nieszczęście, żaden z nich nie potoczył się po jego myśli, dlatego zmuszony był uznawać wyższość reprezentującego barwy DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała fightera.

Źródło: Twitter/Piotr Strus