Walka dwóch czołowych zawodników kategorii lekkiej, na którą czeka wiele osób – niestety – nie będzie miała miejsca. Ariel Helwani poinformował, że „Diament” nie porozumiał się z organizacją, w sprawie warunków finansowych i na taki pojedynek będzie trzeba jeszcze poczekać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Starcie dwóch byłych tymczasowych mistrzów dywizji lekkiej – Dustina Poiriera z Tony’m Fergusonem to wydarzenie, na które wielu kibiców czekało z niecierpliwością. Szef największej organizacji, Dana White od dawna przemycał informacje dotyczące takowej walki, jednak jak się okazuje – na razie nie będzie ona miała miejsca. Każdy doskonale rozumie, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze… W tym przypadku było tak samo. Reprezentant American Top Team powiedział reporterowi ESPN, Arielowi Helwaniemu, iż nie dogadał się z amerykańskim gigantem.

Nie doszliśmy z UFC do porozumienia. Nie będę walczył 24 października.

Nie tak dawno informowaliśmy, że do sfinalizowania pojedynku pozostały jedynie kwestie budżetowe i wynika z tego, że obie strony nie były w stanie znaleźć wspólnego języka.

Zobacz także: Starcie Magomed Ankalaev vs. Ion Cutelaba 2 planowane na UFC 254

Źródło: espn.com