Jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku, chyba nikt nie spodziewał się takiego rezultatu. Po fenomenalnym starciu, sędziowie punktowi orzekli remis, dlatego też pas mistrzowski pozostał u wcześniejszego właściciela.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Najlepsza walka tego roku? Wielu obserwatorów na gorąco tak właśnie uważa, jednakże prezes UFC, Dana White przypomina, że trzeba też pamiętać o innych świetnych bojach, do których doszło w tym roku. Promotor wyróżnił w tym miejscu pojedynek naszej rodaczki, Joanny Jędrzejczyk (16-4) z Weili Zhang (21-1), do którego doszło w marcu, podczas wydarzenia z numerem 248.

Walka Joanny z Weili też była niesamowita. Po prostu minęło już od niej trochę czasu i ludzie zapomnieli jak cholernie dobra była. 

Wracając jednak do main eventu UFC 256 – po takim werdykcie zawsze pozostaje lekki niesmak. Zawodnicy wciąż mają między sobą niedokończone sprawy, dlatego właśnie White chętnie spogląda w kierunku zorganizowania rewanżowego starcia pomiędzy nimi.

Musimy dać im trochę wolnego czasu, ale absolutnie wyrażamy chęci do zorganizowania rewanżu. To kolejna, fajna walka, na którą czekamy w 2021 roku.

Jeżeli rewanż miałby wyglądać tak samo, jak ich pierwsza konfrontacja – chyba nie znalazłby się nikt, kto byłby przeciwnikiem tego zestawienia. Na ten moment nie wiadomo jednak czy faktycznie do niego dojdzie, a jeżeli tak, to w jakim terminie. Pozostało jedynie cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń i oficjalne stanowisko którejś z zainteresowanych stron.

Zobacz także: MMAsters League 2 – wyniki. Polak zwyciężył w main evencie

Źródło: MMAjunkie