Eddie Hall zamierza stanąć przed konkretnym wyzwaniem, rzucając rękawice Mariuszowi Pudzianowskiemu. Okazuje się, iż nie jest to wyłącznie czczce gadanie, bowiem Brytyjczyk potwierdza, iż rozmowy są już w toku. 

Były strongman – Eddie Hall, w ostatnim czasie coraz odważniej wchodzi w świat sportów walki. W 2022 roku zaliczył nieudany debiut bokserski, a w zeszłym tygodniu wystąpił na freakfightowej gali, gdzie zawalczył z dwoma mniejszymi rywalami. Tuż po pojedynku zwrócił się bezpośrednio z wyzwaniem do Mariusza Pudzianowskiego. Polak szybko je zaakceptował, stawiając jednak pewien warunek – starcie musi rozegrać się w formule MMA.

Zobacz także: „Pudzian” przyjął wyzwanie na KSW 100. Rywal na co dzień trenuje z Aspinallem

Okazuje się, że promotorzy, jak i sami zawodnicy szybko podłapali temat i przechodząc od słów do czynów, rozpoczęli negocjacje. Hall potwierdził to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, ogłaszając jednocześnie, iż wkrótce rozpoczyna przygotowania.

„Kto jest na to gotowy? Rozmowy są w toku i szczerze powiedziawszy, cykam się. Co jest całkowicie zrozumiałe, bo Mariusz jest silny i ma ponad 15 lat doświadczenia w MMA. Ale wchodzę w to. Jedno jest pewne – wejdę z dwoma bicepsami w pełni przygotowany na krwawą łaźnię. Treningi rozpoczynają się w przyszłym tygodniu! Kto zaoferuje najlepsze warunki, niech wyjdzie naprzód.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Pudzian” od lat związany jest z największą polską organizacją i nie jest żadną tajemnicą, iż jego występ jest planowany na 100. jubileusz. Takowy będzie miał miejsce jesienią bieżącego roku. Niewykluczone więc, iż właśnie poznaliśmy jego przeciwnika.

Źródło: Facebook/Eddie Hall, fot. Materiały prasowe KSW, Instagram/Eddie Hall