Federacja KSW zaprasza wszystkich fanów na oficjalną ceremonię ważenia przed galą XTB KSW 89 w Gliwicach. Ważenie odbędzie się w piątek, 15 grudnia o 19:00 w Małej Arenie PreZero Arena Gliwice.

Wstęp dla fanów na ważenie jest wolny. Już o godzinie 16:30 wystartuje Strefa Fana otwarta dla wszystkich fanów KSW. Na miejscu pojawią się goście specjalni w osobach Phila De Friesa, Artura Szpilki, Radosława Paczuskiego, Roberta Ruchały, Borysa Mańkowskiego, Ramzana Jembieva, Kamila Szkaradka i Igora Michaliszyna. Na fanów będzie czekało również wiele atrakcji od partnerów KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po ważeniu kibice będą mieli okazję spotkać się z bohaterami sobotniej gali, zdobyć od nich autografy, zdjęcia i zamienić kilka słów. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face fani będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników gali, w tym mistrzów i pretendentów do pasów: Adriana Bartosińskiego, Salahdine’a Parnasse’a, Pawła Pawlaka i Michała Materlę.

Zobacz także: XTB KSW 89 – wyniki ważenia

Informacja prasowa