Reprezentanci naszego kraju z przytupem wejdą w 2023 rok. Jak możemy wyczytać w mediach społecznościowych, już 20 stycznia Rafał Haratyk oraz Ewelina Woźniak powalczą o mistrzowskie trofea francuskiej organizacji – Ares FC.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Przedstawiciele prężnie rozwijającej się, francuskiej organizacji – Ares FC – oficjalnie potwierdzili już dwa główne pojedynki zaplanowanego na 20 stycznia wydarzenia z numerem 11. Na szali obu tych starć znajdą się mistrzowskie trofea, a zdobyć je będą mogli Rafał Haratyk (16-4-2), a także Ewelina Woźniak (7-1).

Zestawienie z udziałem Haratyka jest bez wątpienia obecnie jednym z ciekawszych, jakie sportowo można zorganizować na europejskim rynku. Przeciwnik Polaka – Abdoul Abdouraguimov (15-1) – to rozpędzony serią pięciu zwycięstw reprezentant Trójkolorowych. Co więcej – „Lazy King” wszystkie te triumfy zdobywał w początkowych fazach walk. Zdecydowanie będzie więc na co popatrzeć.

Zobacz także: Doniesienia: Rafał Haratyk zmierzy się z Abdoulem Abdouraguimovem o pas Ares FC

Woźniak stanie natomiast w szranki z niepokonaną dotychczas w zawodowstwie, Ivaną Petrovic (5-0). Ta miała już w przeszłości okazję rywalizować z innymi Polkami pod szyldem Ares FC. Podczas trzeciej edycji dość szybko uporała się z Dorotą Norek (2-1), a następnie pokonała jeszcze na punkty Martę Waliczek (6-5).

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Twitter/Ares FC