Łukasz Rajewski wraca do korzeni! Znany polski zawodnik kolejną potyczkę stoczy w formule kickbokserskiej. Popularny „Raju” wystąpi w ringu nowo powstałej organizacji Strike King.

Łukasz Rajewski polskim kibicom zapewne najbardziej kojarzy się z występami w organizacji KSW. Ma ich na koncie już 11, jednakże radzi sobie tam ze zmiennym szczęściem. Wszyscy doskonale zdają sobie natomiast sprawę, skąd się wywodzi – są to sporty uderzane.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wygląda na to, iż kolejną walkę stoczy właśnie w tej formule, rywalizując dla Strike King! Na ten moment nie wiadomo, z kim przyjdzie mu skrzyżować rękawice. Nieznana jest również dokładna data wydarzenia – prawdopodobnie rozegra się ono w połowie stycznia.

Zobacz także: Wach zawalczy na kickbokserskiej gali Strike King

Strike King będzie promować walki kickbokserskie w małych rękawicach. Miejsce będą tam miały walki turniejowe, za które poszczególni zawodnicy będą zdobywać punkty, lecz nie zabraknie również superfightów. Wszystkie szczegóły niedawno w wywiadzie dla naszego portalu omówił jeden z promotorów – Tomasz Sarara.

Źródło: X/Strike King, fot. Instagram/Łukasz Rajewski