Wygląda na to, że to nasz rodak, Robert Bryczek, wejdzie do potyczki z którymkolwiek z fighterów z pary Patrik Kincl – Karlos Vemola, w momencie, gdy ten drugi wypadnie. Informację tę podał pierwotnie portal ceskoslovenskiemma.cz, jednakże Polak podał ją dalej. 

Rewanżowy pojedynek pomiędzy Patrikiem Kinclem (26-10) oraz Karlosem Vemolą (34-6), na którego szali znajduje się mistrzowskie trofeum kategorii średniej, zaplanowany jest na OKTAGON 43. To rozegra się 20 maja w stolicy Czech – Pradze. Okazuje się, iż nauczeni wcześniejszymi zdarzeniami przedstawiciele organizacji wolą być zabezpieczeni na wypadek, gdyby coś poszło nie tak i któryś z zawodników zmuszony byłby wycofać się z walki. Na taką ewentualność przydaje się rezerwowy, którym w tym przypadku ma być Robert Bryczek (15-5).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Bryczek również ma zestawione starcie na ten termin. Jakiś czas temu ogłoszono, iż stanie wówczas w szranki z doświadczonym reprezentantem Wysp Brytyjskich, Lee Chadwickiem (28-17-1). Zobaczymy więc czy pierwotne zestawienia dotrwają do samego końca, czy może konieczne będą jakieś roszady.

Zobacz także: Bryczek vs. Chadwick dodane do rozpiski OKTAGON 43

Źródło: Instagram/Robert Bryczek