Robert Bryczek to kolejny z Polaków, który 20 maja wejdzie do klatki OKTAGON MMA. Oficjalnie potwierdzono już jego konfrontację z Lee Chadwickiem. O wszystkim możemy przeczytać w mediach organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszystko wskazuje na to, iż Robert Bryczek (15-5) niebawem ponownie zamelduje się w największej czesko-słowackiej organizacji. Po raz kolejny zobaczymy go w akcji 20 maja, podczas organizowanego w Pradze wydarzenia. Potwierdzono jego konfrontację z doświadczonym Lee Chadwickiem (28-17-1). Ta rozegra się w limicie kategorii średniej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Dla Bryczka będzie to szósty pojedynek pod sztandarem OKTAGON MMA. Jak dotąd jego bilans w tamtejszej organizacji wynosi 2-3. Do najbliższego pojedynku podejdzie natomiast napędzony serią trzech szybkich zwycięstw. Wszystkie je zdobywał przed końcem pierwszej odsłony, więc zobaczymy, czy uda się mu utrzymać tę tendencję.

Zobacz także: Legierski vs. Kuznik wzbogaca rozpiskę OKTAGON 43

Naprzeciw niego w klatce stanie Lee Chadwick. Doświadczony Anglik po raz ostatni wystąpił w listopadzie minionego roku, podczas Cage Warriors 145. Stanął wówczas w szranki z Modestasem Bukauskasem (14-5) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie zmuszony był uznać wyższość Litwina, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Wcześniej pokonał reprezentanta naszego kraju – Przemysława Mysialę (24-12-1).

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA