Kolejne zestawienie zostało już oficjalnie dopisane do rozpiski wrześniowej gali MMA Attack 4. Powracający do organizacji po długiej przerwie, Robert Bryczek, skrzyżuje rękawice z mającym na koncie ponad 20. zawodowych walk, Mateuszem Strzelczykiem.

Po latach absencji, organizacja MMA Attack z przytupem planuje wrócić na polski rynek. Najbliższe wydarzenie będzie miało miejsce 24 września. W Arenie Będzin rozegra się czwarta edycja, a przedstawiciele sukcesywnie ogłaszają kolejne zestawienia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. 

Oficjalnie potwierdzono już, iż do klatki wejdzie wówczas były mistrz FEN-u – Robert Bryczek (13-5). Jego najbliższym oponentem będzie dobrze znany na naszym rynku, doświadczony Mateusz Strzelczyk (11-12-1).

Zobacz także: Robert Bryczek dołącza do organizacji MMA Attack

Bryczek po raz ostatni widziany był w akcji, w marcu tego roku. Podczas FEN 39 skrzyżował rękawice z reprezentantem Brazylii, Silasem Robsonem (12-8). Pojedynek ten potrwał zaledwie 17. sekund – pochodzący z kraju kawy fighter bardzo szybko padł po ciosach Polaka.

Strzelczyk natomiast wystąpił na Babilon MMA 30 w lipcu. Zmierzył się wówczas ze zdecydowanie mniej doświadczonym od siebie, acz niebezpiecznym Mateuszem Rybakiem (6-3) i przewalczywszy pełny, 15-minutowy dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Źródło: Facebook/MMA Attack