Roman Szymański sugeruje, że w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Marianem Ziółkowskim

150
źródło: FEN, Facebook

Roman Szymańki (13-5) swój ostatni pojedynek stoczył na KSW 53, gdzie pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Filipa Pejica (14-4-2). Jakiś czas na swoich mediach społecznościowych zapowiadał swój powrót do klatki.

Na swoim Facebooku opublikował zdjęcie z tajemniczym opisem ze swojej walki z Marianem Ziółkowskim co może sugerować, że to „Golden Boy” będzie jego przeciwnikiem w kolejnym pojedynku.

„Czekacie na sobotnie KSW? A zdjęcie tak sobie tu zostawię.”

Do ich pierwszego pojedynku doszło na FEN 11, a w stawce tego boju był pas mistrzowski w kategorii lekkiej. Po pięciorundowym pojedynku na punkty zwyciężył Roman Szymański.

Marian „Golden” Ziółkowski w latach 2016-2018 był związany z Fight Exclusive Night. Od 2018 roku walczy dla federacji KSW. W ostatnim boju na KSW 54 przegrał na punkty z Mateuszem Gamrotem (17-0).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Roman Szymański w KSW zadebiutował w 2016 roku na KSW 37, gdzie poddał Sebastiana Romanowskiego (14-8-1). W swoich walkach dał się poznać jako niezwykle efektownie walczący zawodnik, który dostarcza olbrzymich emocji w niemal każdym swoim pojedynku.

Zobacz także: Nikt mnie do tego nie namówi – Mamed Khalidov wyklucza rewanż z Michałem Materlą

źródło: Facebook