Ronda Rousey (12-2) odniosła się niedawno do plotek na temat zakończenia jej kariery w WWE i planach na przyszłość, które dotyczyły również tego, kiedy zdecyduje się na dziecko.

Rousey od razu zaznaczyła, że nie wybiera się na sportową emeryturę, przy czym bardziej skupiła się na pytaniu o to, kiedy założy rodzinę. Zawodniczka nie kryła swojego zażenowania i skomentowała, że taka dociekliwość jest według niej po prostu nie na miejscu:

Szczerze, nie mam pojęcia, dlaczego ktokolwiek uważa, że jest odpowiednią osobą, żeby wypowiadać się na ten temat. Gdybym odpowiadała na coś takiego za każdym razem, kiedy świat zastanawia się, co robię z moją macicą, nie miałabym ani chwili czasu wolnego w ciągu dnia.

Dodała również:

Naprawdę nie czuję potrzeby, żeby odpowiadać na coś takiego. To moja wagina, moje życie, więc zostawcie swoje spekulacje dla siebie. Zostawcie mnie i moje narządy rozrodcze w spokoju!

Rousey 1 lutego będzie obchodziła swoje 32 urodziny, więc jest to odpowiedni czas, by zacząć myśleć o założeniu rodziny na poważnie. Gwiazda WWE oświadczyła jednak, że sama postawi sprawę jasno, gdy będzie gotowa na zakończenie kariery, by skupić się na rodzinie. Jak na razie, daje sobie czas, by wykorzystać swój moment w sporcie w stu procentach, a do ciąży podchodzi raczej na spokojnie.

źródło: bjpenn.com