25 czerwca tego roku miejsce będzie miała druga edycja Strife MMA. Organizatorzy stawiają na znane na polskiej scenie nazwiska, bowiem w klatce pojawią się wówczas choćby Bartłomiej Kopera czy Róża Gumienna.

Strife MMA to dość młoda organizacja, jednakże zaangażowane w nią są znane na naszym rodzimym podwórku osobistości. Pierwsza edycja rozegrała się w listopadzie minionego roku i nie brakowało na niej emocjonujących walk na pełnym dystansie czy widowiskowych skończeń.

Zobacz także: Strife MMA 1 – wyniki

Kolejne – drugie -wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, więc organizatorzy powoli zaczynają już odkrywać karty. Do klatki wejdzie wtedy chociażby Bartłomiej Kopera (9-7), który spróbuje odbić się po nieudanej przygodzie w największej, polskiej federacji – KSW. Czeka na niego jednak dość wymagające zadanie, bowiem skrzyżuje rękawice z legitymującym się rekordem 6-2, Romanem Kurashvilim.

Po rocznej absencji do akcji powróci także Róża Gumienna (3-2). Polka przegrała swoje dwie ostatnie konfrontacje, dlatego starcie z Cinją Kiefer (4-6) będzie znakomitą okazją, by powrócić na właściwe tory.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od teraz z pewnością co jakiś czas będą sukcesywnie odkrywane kolejne zestawienia, więc jeżeli jesteście ich ciekawi, zdecydowanie warto zaglądać do mediów społecznościowych organizacji.

Źródło: Instagram/Strife MMA