Rzyganie, bolące mostki, fejm i propozycja walki – Juras i Leda w medialnej potyczce

1144
Łukasz Jurkowski, Piotr Walawski (facebook) | Twitter, facebook

W zeszłym tygodniu w programie „Tylko Jeden” odbyły się walki półfinałowe. W jednej z nich Adrian Bartosiński (6-0) ciężko znokautował Piotra Walawskiego (7-4-1).

Po walce wycieńczony „Leda” zaczął wymiotować co zostało pokazane w programie. To zdarzenie na Twitterze skomentował Łukasz Jurkowski (17-11), którzy zarzucił zawodnikowi Shark Top Team braki kondycyjne.

„Leda” w programie dał się poznać jako bardzo charakterna osoba. W mediach społecznościowych zareagował na tweeta „Jurasa” odnosząc się do jego walki z Martinem Zawadą (29-15-1) z której po pierwszej rundzie musiał się wycofać z powodu kontuzji mostka.

Na odpowiedź Łukasza nie trzeba było długo czekać. Reprezentant WCA Fight Team odpowiedział Walawskiemu zarzucając mu to, że takimi wpisami szuka rozpoznawalność na jego nazwisku. Doradził mu większą pokorę oraz to żeby zabrał się do treningów, aby jego walki wyglądały lepiej niż ta ostatnia.

„Mostek Połamany przez @bartoszfabiński i @danielomielańczuk na sparingach przed walką. Życzę ci chłopcze, aby miał możliwość sparować z takimi asami i życzę aby mimo tego co pokazałem w programie zrobił karierę i miał szansę wyjść do walki w KSW tak jak ja to robię od 2004. Chciałeś być złośliwy? Źle znosisz krytykę? Może lepiej zabrać się do pracy niż szukać fejmu moją osobą. Pokora. Słowo klucz. Także do pracy i zapytaj trenerów @polishzombiemma i @zaborcoacz czy było to potrzebne.”

Ten wpis wywołał ostrą dyskusję między oboma panami pod postem „Ledy” na Instagramie. Ze strony Piotrka padła nawet propozycja stoczenia pojedynku z Jurkowskim.

Reprezentant klubu „Shark Top Team” to solidny zawodnik na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Ma on za sobą niezwykle bogatą karierę amatorską. Podczas swojej sportowej drogi walczył dla takich organizacji jak: TFL, FEN czy Oktagon MMA. W swojej pierwszej walce w „Tylko Jeden” wypunktował Pawła Kiełka (9-5-1).

„Juras” to prawdziwy weteran na polskim rynku MMA. Jest on również komentatorem i cenionym ekspertem. W swojej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. W ostatnim boju na KSW 48 pokonał przez TKO Stjepana Bekavaca (19-10).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Facebook, Instagram, Twitter