Kolejne zmiany na karce walk przyszłotygodniowego KSW 65! Z pojedynku z Patrykiem Likusem wypadł Luke’a Santarelli. Na jego miejsce szybko znaleziono jednak zastępstwo w postaci Alexandra Loofa. 

Dopiero co informowaliśmy, że z powodu kontuzji, do swojego starcia podczas KSW 65 nie będzie w stanie przystąpić Ion Surdu, a zaledwie dzień później otrzymujemy informację o kolejnym urazie. Z gry wypada teraz Luke Santarelli, na miejsce którego wchodzi Szwed, legitymujący się identycznym rekordem – Alexander Loof.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Dla Patryka Likusa będzie to drugi występ pod sztandarem największej organizacji MMA w Polsce. Po raz pierwszy wystąpił tam w marcu bieżącego roku, kiedy to w ramach gali z numerem 59 stanął w szranki z Cyprianem Wieczorkiem i kontrolując przebieg konfrontacji, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich, czym odpłacił mu się za wcześniejszą przegraną w formule amatorskiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Loof jak dotąd w zawodowstwie stoczył dwie walki – obie w 2021 i na przestrzeni jedynie dwóch miesięcy. Swój ostatni bój stoczył podczas Fight Club Rush 10, gdy pokonał na punkty Hamida Sadida. Jedną edycję wcześniej spotkał się zaś w klatce z Amirem Malekpourem, którego to rozbił przed końcem regulaminowego czasu.

Źródło: Instagram/KSW