Sergiusz Uzarek zastąpi kontuzjowanego Marcina Zająca podczas Wieczoru Walk 5

136
źródło: Wieczór Walk

Niepokonany Marcin Zając (3-0) wypada z karty walk z powodu kontuzji, a jego miejsce w starciu z Kamilem Krzewiną (1-0) zajmie Sergiusz Uzarek (2-6).

Reprezentanta Silesian Cage Club nasi fani powinni doskonale pamiętać z poprzednich gal. Mało do którego zawodnika tak pasuje określenie „rekordy nie walczą”. Mimo ujemnego rekordu jest to bowiem bardzo dobry i twardy zawodnik, który nie boi się wyzwań – jak np. w ostatniej walce z bardzo mocnym Maciejem Gierszewskim – a poza tym zawsze daje emocjonujące pojedynki i porywa nimi publiczność, która niezależnie od wyniku licznie wspiera go w każdym starciu. Kolejna szansa, by zobaczyć „Serka” w akcji już 14 grudnia. Ogień gwarantowany!

Kamil Krzewina, reprezentant Shark Top Team Bytom, zrobi jednak wszystko, by to jego ręka powędrowała w górę podczas WW5. Po bardzo wielu sukcesach w startach amatorskich (zwycięstwa w Pucharach Polski, medal Mistrzostw Polski) i kilku zwycięstwach półzawodowych, pochodzący z Rudy Śląskiej zawodnik bardzo udanie rozpoczął zawodową karierę, a 14 grudnia będzie chciał kontynuować swoją dobrą passę i odnieść kolejną wygraną.

Bilety już w sprzedaży.
Bilety na galę można już kupić na stronie www.wieczorwalk.pl

Informacja Prasowa