Lipiec 2021 – właśnie wtedy po raz ostatni widzieliśmy Conora McGregora w oktagonie amerykanskiego giganta. Są jednak pewne przesłanki pozwalające myśleć, iż Irlandczyk niebawem wróci. Teraz podzielił się materiałami ze swoich sparingów – zarówno stójkowych, jak i zapaśniczych.

Pomimo iż UFC zatrudnia setki fighterów, to właśnie Conor McGregor (22-6) nieustannie uznawany jest za największego gwiazdora. Wpływ na to mają oczywiście wcześniejsze pojedynki, lecz także zachowanie poza klatką, czy występy w różnego rodzaju programach, bądź produkcjach telewizyjnych.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od dłuższego czasu fani wyczekują kolejnego startu „Notoriousa” i wygląda na to, że niebawem możemy o nim usłyszeć. Irlandczyk bowiem wrócił już po odniesionej w ostatniej potyczce kontuzji do pełnych treningów, wliczając w to również sparingi. Dobrze się prezentuje? Sami oceńcie!

Co ciekawe – McGregor jest jedynym zawodnikiem w całym UFC, który w obecnym roku nie został przetestowany przez Amerykańską Agencję Antydopingową. O tym jednak informowaliśmy już wcześniej.

Zobacz także: McGregor ponad prawem? USADA zapomniała o nim w 2022 roku…

Materiał powstał we współpracy z partnerem

Źródło: Instagram/Conor McGregor