„Sprawię, że będziesz chciał wrócić do NFL!” – Marcin Tybura przed walką z Hardym [WIDEO]

321
Twitter/Marcin Tybura

Marcin Tybura w grudniu, już po raz czwarty w tym roku powróci do klatki największej organizacji MMA na świecie. Jego rywalem będzie były futbolista – Greg Hardy.

Polak udostępnił w swoich mediach społecznościowych materiał, w którym nawiązuje do przeszłości swojego najbliższego oponenta. Wynika z tego, iż Marcin Tybura (20-6) w ramach przygotowań do nadchodzącego pojedynku łączy siły wraz z drużyną Panthers Wrocław.

„Mój kolejny rywal jest byłym futbolistą, dlatego przygotowuję się do tego starcia z drużyną Panthers Wrocław – mistrzami Polski w futbolu amerykańskim. Greg Hardy, skontaktuj się z Carolina Panthers, ponieważ sprawię, że będziesz chciał wrócić do NFL!”

Pojedynek pomiędzy  zawodnikami zaplanowany jest na 19 grudnia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Rok 2020 był dla „Tybura” niezwykle udany. Dotychczas wchodził w nim do klatki trzykrotnie, pewnie zwyciężając każdy pojedynek. Z największą organizacją MMA na świecie związany jest jednak nieco dłużej – od kwietnia 2016 roku, gdy w oktagonie boleśnie przywitał go Timothy Johnson (15-6).

Greg Hardy (7-2) znajduje się obecnie na fali dwóch wygranych z kolei. Ostatni raz zameldował się w klatce UFC, w ramach jednej z październikowych gal, gdy stosunkowo szybko, bo w drugiej rundzie posłał na deski swojego oponenta – Maurice Greene’a (9-5).

Zobacz także: UFC on ESPN 19: Hermansson vs. Vettori – karta walk. Gdzie I jak oglądać?

Źródło: Twitter