Jak donosi MMA Junkie, drogi dwóch zawodników z najlepszej piętnastki wagi do 77 kilogramów, przetną się podczas grudniowego UFC 269. Uplasowany na 10. lokacie, Geoff Neal, ma wtedy podjąć znajdującego się dwie pozycje niżej, Santiago Ponzinibbio. 

Geoff Neal (13-4) nie przeżywa obecnie najlepszego okresu w swojej zawodowej karierze. Amerykanin w dość kiepskim stylu przegrał dwie minione konfrontacje. Po raz ostatni widziany był w maju, gdy po pełnym dystansie, odniósł jednogłośną porażkę na kartach sędziowskich z Neilem Magnym (25-8). Wcześniej natomiast musiał uznać wyższość popularnego „Wonderboya”, Stephena Thompsona (16-5-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Santiago Ponzinibbio (28-4) zaś podejdzie do tej walki po wygranej, której w czerwcu doświadczył w rywalizacji z Miguelem Baezą (10-1). Zawodnicy przewalczyli wtedy pełny, 15-minutowy dystans, po którym to arbitrzy jednogłośnie wskazali triumf doświadczonego Argentyńczyka. Dzięki temu ponownie zaczął kroczyć ścieżką zwycięzców, po wcześniejszej przegranej z rąk Chińczyka, Jinglianga Li (18-6).

Źródło: MMA Junkie