Ostatnimi czasy sieć obiegła informacja, iż młodszy brat Szymona Kołeckiego, Sylwester, kończy współpracę z trenerem Mirosławem Oknińskim. Wyszło to od samego szkoleniowca, który podzielił się nowiną w swoich mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, iż 33-latek nie zamierza tracić czasu, bowiem jak czytamy, ten dołączył już do poznańskiego klubu Ankos MMA, na którego czele stoi Andrzej Kościelski. 

Zobacz także: Kołecki nie jest już zawodnikiem Mirosława Oknińskiego. „Nie można zwrócić uwagi, bo hrabia się obraża”

Sylwester Kołecki (3-0) dotychczas zaliczył trzy zawodowe starty. Wszystkie zakończyły się dla niego sukcesem, także decyzja o zmianie szkoleniowca dla niektórych wydawała się dość zaskakująca. Po raz ostatni mogliśmy go zobaczyć w akcji, podczas majowej gali Babilon MMA 22, gdy już w inauguracyjnej odsłonie poddał Konrada Konkela (1-2).

Ankos MMA to jeden z czołowych, polskich klubów, gdzie do swoich batalii przygotowują się zawodnicy, występujący w różnorakich – zarówno polskich, jak i międzynarodowych – organizacjach. Na ten moment nie wiadomo, co skłoniło Sylwestra do podjęcia takiego kroku, ponieważ ten w żaden sposób publicznie nie odniósł się do decyzji o swoich przenosinach.

Źródło: Instagram/Sylwester Kołecki