Do trzech razy sztuka? Sylwester Miller poznał nazwisko oponenta, z którym początkiem maja ma zawalczyć pod sztandarem Cage Warriors. Chodzi o legitymującego się rekordem 5-1, Emanuele Zaccarię.

Sylwester Miller (10-6) w ostatnich miesiącach nie miał szczęścia do zawodowych startów. Dosłownie w ostatnich chwilach odwoływano mu pojedynki w dwóch różnych organizacjach. W styczniu nie udało się wystąpić w Cave MMA, a kilkanaście dni później w Solo Combat Federation. W obu tych przypadkach jego rywale pod sam koniec zmuszeni byli, by się wycofać.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oby tym razem Polak miał nieco więcej szczęścia… Oficjalnie potwierdzono już jego potyczkę z Emanuele Zaccarią. Konfrontacja ta będzie miała miejsce szóstego maja w Rzymie. Rozegra się oczywiście w limicie kategorii koguciej.

Sylwester ma za sobą jeden występ pod szyldem brytyjskiej federacji. Doszło do tego podczas 121. edycji, kiedy to stanął przed szansą sięgnięcia po mistrzowskie trofeum, mierząc się z Jackiem Cartwrightem (10-1). Bardzo dobrze wszedł wówczas w starcie, jednakże ostatecznie został zdyswalifikowany za nielegalne ciosy głową w czwartej rundzie. Zobaczymy więc, jak tym razem sobie poradzi.

Zobacz także: Starcie Stawowego z Samociukiem dodane do XTB KSW 81

Źródło: Twitter/Cage Warriors