Szef UFC wymienił nazwiska trzech zawodników, których warto oglądać w 2021 roku

180
popculture.com

Szef UFC Dana White wymienił nazwiska trzech zawodników, na których warto zwrócić uwagę w 2021 roku.

Dana White był gościem SHOUT! Buffalo Podcast i został poproszony o wymienienie trójki zawodników, których warto będzie obserwować w 2021 roku. Szef UFC zdradził, że trzeba uważnie śledzić poczynania Khamzata Chimaeva (9-0), Kevina Hollanda (21-5) i Joaquina Buckleya (12-3).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oczywiście, Khamzat. To co kocham w tym dzieciaku to to, że on chce walczyć cały czas. Nie wszyscy chcą z nim walczyć. Wszyscy pytali w ten weekend, dlaczego wycofał się z walki z Leonem Edwardsem. Khamzat zaraził się Covidem. Próbował wrócić do klubu i trenować, ale chyba jego płuca nie reagowały dobrze. Lekarz chce, żeby wziął trochę wolnego, dopóki nie zacznie znowu trenować.

zaczął White.

Następny jest Kevin Holland. On też chce ciągle walczyć. W tym roku wygrał wszystkie swoje pojedynki.  Jest zabawny, jest ekscytujący. Dobrze wyglądający dzieciak. A kolejnym zawodnikiem jest Joaquin Buckley, który spektakularnie znokautował Impę Kasanganaya.

podsumował White.

Wszystkie trzy wybory White’a wydają się rozsądne. Chimaev jest jednym z najgorętszych nazwisk w kategorii półśredniej, Holland świetnie sobie radzi w wadze średniej, a Buckley wygląda na potencjalnego pretendenta w wadze do 185 funtów.

Zgadzacie się z wyborem Dany White’a?

Zobacz także: Doniesienia: Michael Chiesa vs. Neil Magny nową walką wieczoru na UFC on ESPN 20

źródło: bjpenn.com