Spora sensacja wydarzyła się wczorajszej nocy w klatce ONE Championship! Roberto Soldic, który podchodził do konfrontacji z Zebaztianem Kadestamem z pozycji dużego faworyta, przegrał przed czasem!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W nocy miejsce miała rozgrywana w Broomfield gala ONE Fight Night 10. W jednym z pojedynków wystąpił bardzo dobrze znany polskiej publiczności, były podwójny mistrz KSW – Roberto Soldic (20-4). „Robocop” stanął w szranki z Zebaztianem Kadestamem (15-7), który okazał się być lepszy! Szwedzki „Bandit” brutalnie rozprawił się z oponentem, rozbijając go w drugiej odsłonie!

https://twitter.com/ONEChampionship/status/1654669459515232256?s=20

Odkąd Soldic zmienił pracodawcę, walki zupełnie nie układają się po jego myśli… W debiucie dla singapurskiej organizacji, który miał miejsce w grudniu, starcie zakończyło się po nieumyślnym faulu rywala. Teraz natomiast zmuszony był uznać wyższość przeciwnika. Dla Chorwata była to tym samym pierwsza przegrana od ponad pięciu lat!

Zobacz także: Soldic szczerze o poczynaniach Du Plessisa w UFC

Zanim Roberto jeszcze związał się z ONE Championship, wielu wizualizowało sobie jego przejście do największej ligi na świecie – UFC. Ostatecznie wybrał inną ścieżkę, otwarcie mówiąc o tym, iż poszedł tam, gdzie zaproponowano mu najlepsze warunki. Niestety, póki co zupełnie mu się to nie opłaciło…

Źródło: Twitter/ONE Championship