Dzisiaj w rosyjskiej Penzie odbyła się gala GFC 15, w której udział wziął nasz rodak Szymon Bajor (19-8). Polak pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Ramisa Teregulova (14-5-1).

Od samego początku pojedynku to Polak był stroną atakującą i niezwykle celnie trafiał ciosami swojego przeciwnika. Bajor z każdą sekundą czuł się coraz bardziej pewny siebie cały czas napierając na bardzo ruchliwego podczas tego starcia Teregulova. Rosjaninowi udało uniknąć kilku mocnych sierpowych czasem nawet udanie je kontrując.

Po 2 minutach walki Bajor skutecznie obalił swojego oponenta zdobywając półgardę. Z tej pozycji udanie obijał głowę i korpus swojego przeciwnika. Bardzo sprawnie i szybko zdobył dosiad skąd zaczął rozbijać rywala co doprowadziło w końcu do momentu, gdzie sędzia był zmuszony przerwać tą batalię, w której zwyciężył Szymon Bajor.

Reprezentant klubu Strefa Sportów Walki Artfight jest bardzo cenionym zawodnikiem na polskiej i europejskiej scenie mieszanych sztuk walki. Jest on byłym mistrzem PLMMA w wadze ciężkiej. Obecnie jest związany kontraktem z organizacją Fight Exclusive Night, gdzie w debiucie na FEN 24 zwyciężył przez TKO z Grzegorzem Cieplińskim (8-7).

źródło: Youtube